STADIONO „VINGIS“ MODERNIZAVIMAS

Užsakovas: Lietuvos olimpinis sporto centras
Projektas: 2013 metai
Rekonstrukcija: 2014 metai

____Stadionas „Vingis“ priklauso Kūno kultūros ir sporto departamento įstaigai, Lietuvos olimpiniam sporto centrui. Čia ruošiami lengvosios atletikos, šiuolaikinės penkiakovės, futbolo ir kitų sporto šakų olimpinės rinktinės ir pamainos sportininkai. Stadionu taip pat naudojasi Vilniaus miesto savivaldybės sporto mokymo įstaigos. Lietuvos kariūnai čia gali atlikti fizinio parengtumo testus. Stadione rengiamos ir Lietuvos lengvosios atletikos bei kai kurios tarptautinės varžybos, o taip pat su sportu susiję ir kiti šalies ar miesto masiniai renginiai.
____Atvykus į dar 1954 m. pastatytą „Vingio“ lengvosios atletikos stadioną pirmiausia į akis krenta visiškai naujas ir ryškiai raudona spalva akinantis bėgimo takelis. Sutvarkytos žiūrovų vietos – čia įrengta 2000 vietų žiūrovams. Pačiame stadione įrengtas naujas disko metimo, šuolių į tolį ir aukštį, trišuolio, ieties ir kūjo metimo sektoriai, atitinkantys tarptautinės lengvosios atletikos federacijos keliamus reikalavimus.
____Taip pat visiškai atnaujintas stadiono administracinis pastatas, kuriame įrengtos persirengimo patalpos sportininkams, dušai, kurie pritaikyti ir neįgaliesiems, taip pat trenerių ir personalo darbo patalpos, treniruoklių salė.
____Stadionas „Vingis“ yra vienintelis tokio tipo stadionas Vilniuje, kuriame šiltuoju metų laiku gali treniruotis profesionalūs sportininkai – šalies olimpinės rinktinės ir pamainos nariai.

 

Vingis_SP