ŠILUTĖS SPORTO IR SVEIKATINGUMO KOMPLEKSAS

Užsakovas: Šilutės rajono savivaldybės administracija
Projektas: 2015 metai

 ___Projektuojamas sporto ir laisvalaikio pastatas savo mąsteliu, kaip ryškus akcentas, įsilies į Šilutės miesto urbanistinę terpę. Tai bus reiškinys, turėsiantis praplėsti ne tik  harmoningos visuomenės gyvenimo kokybės rėmus miesto aplinkoje, bet ir neabejotinai formuos naują  architektūrinę aplinką. Todėl projektuojant pastato tūrį, kurio funkcija apibrėžia jo mąstelį, reaguojama į gamtinius bei kultūrinius aspektus.
___Pastato funkcinę schemą diktuoja esamas sporto salės pastatas bei reikalavimas parengti projektą dviem statybos etapams.
Pirmame statybos etape esamas pastatas (sporto salė)  rekonstruojamas įrengiant:
___-pirmame aukšte: 25 metrų ilgio, 4 takų baseiną; pirčių kompleksą; 4 įvairių funkcijų pirtis; vaikų baseiną; sukūrinę vonią; pramoginę vandens zoną; sunkiatlečių salę; treniruoklių salę; aerobikos bei jogos sales; SPA centrą su baseinu; 7 dviviečius kambarius; kavinę.
____-antrame aukšte: SPA zoną su masažo ir kineziterapijos patalpomis bei druskų kambariu; relaksacijos patalpą su 2 pirtimis; lengvaatlečių zoną (bėgimo takas, dvi rytų kovų salės, bokso ringas); konferencijų centrą su atskiru įėjimu, mini virtuve ir sanitariniu mazgu; metodinį kabinetą; vaikų žaidimų kambarį. Esant poreikiui, lengvaatlečių zoną bus  galimybė padalinti į tris sales, panaudojant mobilias pertvaras. Konferencijų centras su atskiru įėjimu, mini virtuve ir sanitariniu mazgu taip pat gali veikti nepriklausomai nuo kitų zonų. Numatoma, kad kompleksas galės vienu metu aptarnauti iki 150 lankytojų.
____Antrame statybos etape projektuojama universali sporto salė. Salė suprojektuota taip, kad joje vienu metu galėtų treniruotis 3 komandos t.y. 3 krepšinio aikštės dydžio zonos suformuojamos jas atskiriant sportinėmis užuolaidomis. Taip pat galima suformuoti ir  2 lauko teniso aikštes. Be šių sporto šakų, salė bus pritaikyta ir kitoms sporto šakoms: salės futbolui, rankiniui, badmintonui, tinkliniui, įvairiems gimnastikos užsiėmimams. Numatoma 1100 vietų lankytojams. Antrame aukšte numatomos VIP tribūnos, administracinės ir operatorių patalpos.

 IMG_4222

IMG_4210
Esamo pastato fotofiksacijos