SPORTO IR SVEIKATINGUMO KOMPLEKSAS, BIRŽAI

Užsakovas: Biržų rajono savivaldybės administracija
Projektiniai pasiūlymai: 2016 metai

____Projektuojamas sporto ir sveikatingumo kompleksas ir jo erdvė taps nauju miesto traukos centru. Komplekso statyba numatoma 2 etapais. Pirmame etape numatoma statyti universalią sporto salę, kuri atitiks FIBA reikalavimus krepšiniui. Joje vienu metu galės treniruotis 3 komandos (projektuojamos 3 krepšinio aikštelės, atskirtos sportinėmis užuolaidomis). Taip pat sporto salę  bus galima pritaikyti tinkliniui, salės futbolui, lauko tenisui, rankiniui.  Sporto salė talpins ne mažiau 500 žiūrovų.
____Antrajame etape numatoma statyti 25 metrų, 4 keturių takelių baseiną su vandens pramogų zona. Vandens pramogų zonoje bus įrengtas universalus pramogų baseinas, numatant jame upę, povandeninius masažinius gultus, sienutę su oro masažu, masažinę vonią, baseiną vaikams. Projektuojamoje pirčių zonoje bus keturios pirtys (suomiška, rusiška, garinė ir infraraudonųjų). Taip pat antrame etape numatoma įrengti treniruoklių salę su sunkiosios atletikos treniruočių zona, grupinių sporto užsiėmimų ir kovų menų sales, mini kavinę-barą, persirengimo, buitines patalpas treneriams, aptarnaujančiam personalui, administracines patalpas bei kitas būtinas pagalbines patalpas.
____Antrame etape taip pat numatoma statyti ledo areną su visa reikiama įranga ir patalpomis, kuri atitiks IIHF keliamus reikalavimus ir kurioje bus galima rengti aukšto lygio sportines varžybas. Ledo arenos aikštelės dydis – 61 x 30 m.