SANATORIJA „BELORUS“ DRUSKININKUOSE

Užsakovas: VŠĮ Sanatorija „BELORUS“
Projektas: 2010 metai
Statyba: 2013 metai

____Sanatorija „BELORUS“, pastatyta 1978 metais, įsikūrusi Lietuvos Respublikos pietuose esančio Druskininkų miesto – kurorto centrinėje dalyje, miško-parko zonoje prie Nemuno. Sanatorijos komplekso savininkas – Baltarusijos respublikos Prezidento reikalų valdyba. Projekto tikslas – pačių naujausių vandens gydyklų ir purvo terapijos technologijų sprendimų įdiegimas sanatorijoje. Sanatorijos pastatai tarpusavyje sujungti perėjimais antro aukšto lygyje.
___Pirmame aukšte prie pagrindinio įėjimo įrengiama rūbinė, sanitariniai mazgai, pagalbinė patalpa, recepcija, lankytojų priimamasis,  hidromasažo patalpos su persirengimo patalpomis, cirkuliaciniai dušai, inventoriaus valymo patalpa, tempimo vonios su persirengimo patalpomis ir dušinėmis nuo 2 iki 4 vonių, purvo kušetės ir universalios vonios su persirengimo patalpomis. Taip pat pertvarkomos sanatorijos lankytojų persirengimo patalpos su dušinėmis ir sanitariniais mazgais, mažajame baseine įrengiama 15 vietų sukūrinė vonia. Erdvėje tarp laiptų įrengiamas keltuvas žmonėms su negalia. Naujai projektuojamame priestate įrengiamos purvo kušečių ir purvo vonių su persirengimo patalpomis bei dušinėmis patalpos, purvo dubuo bei garinė pirtis su persirengimo patalpomis bei dušinėmis bendram 22 lankytojų skaičiui, rankšluosčių sandėliavimo patalpos.
____Antrame aukšte įrengiama treniruoklių salė, dvi personalo poilsio patalpos, lankytojų priimamasis, kylantis dušas, keturių kamerų vonių patalpa, hidromasažo patalpos su persirengimo patalpomis, inventoriaus ir inventoriaus valymo patalpos, san.mazgai, masažiniai kabinetai su persirengimo patalpomis ir dušinėmis. Prie baseino įrengiamas pirčių kompleksas su rusiška pirtimi bei priešpirčiu, sauna, turkiška pirtimi. Tarp saunos ir turkiškos pirties įrengiamas hamamas. Aplink baseiną esantis balkonas užstiklinamas. Naujai projektuojamame priestate įrengiama relaksacinė patalpa su žaliomis zonomis, baru ir mineralinio vandens biuvetu.