SPORTO KLUBAS „FITUS“ VILNIUJE

Sporto klubo „FITUS“ interjeras
Projektas: 2015 metai
Realizacija: 2016 metai
Patalpų plotas: 2030 m²

___Stipriomis formomis, veržliais kontrastais bei moderniomis medžiagomis sukuriamas prabangus sporto klubo “Fitus” interjeras.
Pirmame aukšte per pagrindinį įėjimą patenkama tiesiai į vestibiulį ir į kairę nuo jo esančią registratūrą. Registratūros stalas baltas, švarus blokas, papildomas veidrodžių siena bei vielinių šviestuvų lankstiniais. Į dešinę nuo pagrindinio įėjimo tęsiasi sveiko maisto kavinė. Pailgą kavinės formą pabrėžia ir registratūros tematiką pratęsia baltas baro blokas bei palei vitrininį langą išdėstyti medžio masyvo baldai.
___Greta registratūros kyla laiptai, kuriems dramatiškumo suteikia linijinis LED apšvietimas. Persirengimo patalpose dominuoja tamsiai pilka spalva su baltų suolų blokais bei kabančio veidrodžio dizainu. Kaip ir kitose patalpose viską lydi LED apšvietimas. Baseino zonoje (~515 m²) vyrauja natūralūs atspalviai: pilka betono, metalo ir medžio tekstūros, pratęsiamos aiškiu, kvadratinių formų žaidimu ir viskas pabrėžiama apšvietimu.
___Antrame aukšte įrengta 600 m² treniruoklių zona su didžiule vitrinine siena, veidrodžiais bei moderniomis technologijomis pagamintu ir  specialiai sportui pritaikytu kilimu. Taip pat greta viena kitos įrengtos dvi atskiros sporto salės po 180m², išklotos parketu, su veidrodžiais ir ilga vitrinine siena, kuri atveria vaizdą į šalia esančias pievas.
Straipsniai spaudoje:
zmones.lrytas.lt
sa.lt