SPORTO IR LAISVALAIKIO CENTRAS RUDAMINOJE

Užsakovas: Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla
Projektas: 2015 metai

____Pastato dinamiška forma, susieta su miestelio situacijos ypatybėmis, leidžia sukurti unikalų ir savitą įvaizdį, kuriuo siekiama reikšmingai daryti įtaką urbanizuotos aplinkos vizualinei tapatybei. Objektas kuriamas kaip savitas ir originalus kūrinys miestelio aplinkoje, kuris atliktų ir vizualinio orientyro  paskirtį. Jo tūriniai erdviniai ir vidaus funkciniai sprendiniai atitinka reikšmingiausias šios tipologinės pastatų grupės inovacijas, apjungiant technologines ir architektūrines naujoves.
____Statinys suprojektuotas kaip vienas bendras, gana kompaktiškas tūris: atsižvelgiant ir į sklypo formą, ir į estetinius motyvus bei norimą matyti eksterjerą bei interjerą. Eksterjere norima pabrėžti pastato judesį, dinamiką. Rytinė pastato dalis yra žemesnė už vakarinę, kurioje numatoma baseino zona. Toks sprendimas ne tik estetiškai priimtinas, bet ir žiūrint interjero sprendinių aspektu padidina erdvę būtent ten, kur reikia, t.y. baseino erdvės, kuri yra didžiausia savo plotu (aukštis yra didesnis už visų kitų patalpų).
____Pastatas projektuojamas numatant jame teikti pagrindines paslaugas, reikalingas tokios paskirties pastatui. Planuojama, kad lankytojai galės sportuoti treniruoklių ir aerobikos salėse, plaukioti baseine bei pasimėgauti kitomis vandens procedūromis, atsipalaiduoti pirčių zonoje ir sukūrinėje vonioje, turės laisvalaikio užsiėmimų patalpas, jiems bus teikiamos maitinimo paslaugos.